DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE (DŠKE)

Dolmen v krajině
V roce 2011 jsem měla to štěstí absolvovat Druidskou školu krajinné energie pod vedením Aladina. Tato škola a její hloubka poznání naprosto zásadně ovlivnila a stále ještě ovlivňuje můj soukromý a profesní život. Nalezla jsem poslání v tomto životě a všechny dosud nabité zkušenosti předávám dalším lidem.

A tak oslovuji tebe, člověče, kterého zajímá příroda a rád zkoumá její zákonitosti. Chceš se naučit účinně pomáhat krajině, obnovovat její energetické toky, komunikovat s bytostmi, vědoměji se propojit sám se sebou nebo se dozvědět něco nového o sobě, o svých schopnostech? Ano? Tak jsi na správné cestě vedoucí ke Tvému novému poznání.

Co je to druidská škola?

Unikátní vzdělávací koncept vytvořený samotnými druidy, ve kterém se naučíš samostatně pracovat s energiemi přírody, poznávat přírodní bytosti, navštívíš zajímavá a magická místa v krajině. Škola začíná každoročně v období před letními prázdninami a trvá dva roky. Skládá se z teoretické i praktické části. Probíhá o víkendu v přírodě, pokaždé na jiném místě po celém území ČR. V průběhu školy projdeš zasvěcením do několika základních stupňů druidské energie, staré 3500 let. Tato výjimečná energie se používá ke kontaktu s přírodou, bytostmi v ní a k sebeléčení.

První úvodní víkend nazvaný Tajemství druidů je ochutnávkový a koná se od 19.4. do 21.4.2024
Zjistíš, jestli tě druidská škola oslovila a chceš pokračovat dál a tak prohlubovat své znalosti.

A třeba se po absolvování školy přidáš k nám druidům, sdruženým v zapsaném spolku Kruh21, a budeš s námi tvořit v krajině nebo budeš „jen“ vylepšovat místo, ve kterém žiješ či pracuješ.
Stromořadí v krajině

A kdo je vlastně druid?

Dolmen v krajině
Dá se říci, že je to učenec, ale i šaman, mág či mudrc.

V keltské společnosti měl druid výjimečné postavení. Měl na starosti náboženské záležitosti, byl královským rádcem, léčitelem, lékařem, soudcem, přírodovědcem, architektem a stavitelem.

Druid věří, že největším zázrakem na světě je život a je povinností lidí chránit všechny živé tvory. Na základě poznání světa kolem sebe a jeho pravidel, hledá harmonii mezi člověkem a přírodou.

Máš - li zájem prožít víkend ve společnosti stejně naladěných lidí, srdečně tě zvu na Tajemství druidů.
Kontaktuj mě pro více informací nebo se rovnou přihlaš

Kontakt